Dzień otwarty w Yogacie

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Yogacie, czyli darmowe zajęcia –  19.06.2024 środa 20:00-21:00.

Od wakacji ruszają kursy jogi od podstaw, dlatego zapraszamy na dni otwarte, podczas których sprawdzisz, jak jest w naszej szkole.

Yoga-ta to lokalna, kameralna szkoła jogi na krakowskim Kazimierzu. Poznaj jogę Iyengara i poruszaj się razem z nami. Kto wie, może to będzie pierwszy krok do wspaniałej przygody z jogą!

Zarejestruj się na zajęcia przez naszą stronę 👉 https://www.yogata.pl/panel-klienta.html – załóż konto, znajdź w terminarzu dzień otwarty, kliknij Kup Karnet, a póżniej wybierz darmową wejściówkę. Po "zakupie" darmowej wejściówki wpisz się w terminarzu na dzień otwarty – to umożliwia uczestnictwo.

W razie pytań, prosimy o kontakt: + 48 570776339 biuro@yogata.pl

Wakacyjny kurs jogi od podstaw

Zapraszamy na wakacyjne kursy jogi od podstaw! 

24.06 - 14.08.2024 

  • poniedziałek i środa 17:00 - 18:00 i 20:00 - 21:00

 

Kurs przeznaczony jest dla osób rozpoczynających praktykę jogi według metody Iyengara. Jesteśmy przekonani, że są tutaj osoby, które myślały nie jeden raz, żeby zapisać się na kurs jogi od podstaw, ale powstrzymywały się, bo kompletnie nie wiedziały, jak to w ogóle wygląda. Czy trzeba być dobrze rozciągniętym, w co się ubrać i co ze sobą zabrać? Żadne z pytań nie jest głupie i doskonale rozumiemy wszystkie obawy, dlatego przygotowaliśmy spis – krok po kroku, jak się przygotować i czego się nie bać! Kurs jogi od podstaw, jak sama nazwa wskazuje, to świetny początek przygody z jogą. Nie przejmuj się, jeśli dotychczas z aktywnością fizyczną w Twoim życiu było różnie, jesteś po kontuzji albo czujesz, że nawet prosty skłon w tym momencie jest problematyczny. Sami często jesteśmy wobec siebie nazbyt krytyczni i wymagający, a nie o to chodzi. Zawsze jest dobry czas, żeby zacząć się ruszać, a joga to nie tylko dbanie o sprawne ciało, ale też o spokojny umysł. Podczas kursu zapoznasz się z pozycjami stojącymi, siadami, skrętami, wygięciami oraz pozycjami odwróconymi. Poznasz też warianty zastępcze pozycji, które nie będą dla Ciebie dostępne. Naszą ideą jest prowadzenie zajęć w kameralnych grupach, co daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość rozwoju na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli pojawi się problem z wykonaniem asany z powodu ograniczeń lub bólu, nauczyciel szybko zareaguje i pomoże lub zaproponuje wariant zastępczy. Chodzi o to, by każdy mógł czerpać przyjemność z zalet jogi. Chcesz porozmawiać lub coś skonsultować? Nauczyciel jest do dyspozycji – także przed i po zajęciach.

Ważne informacje:

✨ kurs to 16 spotkań
✨ przy kupowaniu karnetu należy wybrać kurs jogi od podstaw
✨ zajęcia można odrobić w innych grupach (w miarę wolnych miejsc na sali) do końca trwania kursu. Po upłynięciu terminu ważności karnetu, czyli 60 dni nie ma możliwości odrobienia zajęć
✨ na zajęcia najlepiej przyjść kilka minut wcześniej, żeby zdążyć się przebrać i dopełnić ewentualnych formalności. Przychodząc wcześniej można napić herbatki lub naparu, który czeka na naszych kursantów lub po prostu położyć się w relaksie
✨ prosimy o punktualności i wyłączenie telefonów komórkowych – to czas dla Ciebie!
✨ kurs jest zaprojektowany by w bezpieczny i równomierny sposób zgłębiać jogę
✨ w kursie uczestniczy 16 osób
✨ zapis na kurs odbywa się przez naszą stronę poprzez zapisanie się przez panel klienta i opłatę za całość kursu https://www.yogata.pl/panel-klienta.html
✨ jeśli nie zbierze się grupa, zwracamy całą kwotę
✨ na zajęciach ćwiczymy boso, ale warto zabrać ze sobą ciepłe skarpety do relaksu
✨ praktykujemy w luźnym stroju np. dres, legginsy lub krótkie spodenki i koszulka
✨ polecamy ściągnąć biżuterię i spiąć włosy

Praktykując regularnie jogę zyskuje się:

🧘🏻‍ zdrowe i silne ciało dzięki wzmocnieniu kręgosłupa, nóg i obręczy barkowej
🧘🏻 poprawę kondycji
🧘🏻‍ równowagę ciała i umysłu
🧘🏻 wzmocnienie odporności i układu oddechowego
🧘🏻‍ motywację do działania
🧘🏻 lepsze samopoczucie
🧘🏻‍ wewnętrzny spokój

W zajęciach mogą uczestniczyć osoby starsze, mające problemy z kręgosłupem, obręczą barkową i innymi powszechnymi dolegliwościami. Jest możliwość indywidualnej konsultacji, a także umówienia się na indywidualne zajęcia. Jeśli wahasz się czy możesz uczestniczyć w zajęciach, zadzwoń na nasz numer – 570776339.

Prowadzący:

Nauczyciele z Yogaty.

Miejsce:

Szkoła jogi Yogata ul. Kupa 3

Terminy:

  • 24.06 - 14.08.2024     
  • poniedziałek i środa 17:00 - 18:00 i 20:00 - 21:00

Koszt:

420.00 | normalny 
400.00 | studenci / seniorzy

W celu rezerwacji miejsca należy zalogować się do panelu klienta https://www.yogata.pl/panel-klienta.html opłacić całość kursu przez system na stronie. Jeśli system nie zadziała to proszę o przelew na konto:

Studio jogi Yogata sc Agata Rozkocha i Julia Klein

Rachunek 58114020040000370281684551

W tytule przelewu: "kurs imię i nazwisko" i wysłać zgłoszenie biuro@yogata.pl

Kurs ruszy gdy będzie 8 osób chętnych.

Jeśli grupa się nie uzbiera zwracamy opłatę.

Ruszamy 24.06.2024

Dodatkowe informacje oraz zapisy:
+48 570776339 biuro@yogata.pl

Nauczyciele