Poranny kurs jogi od podstaw

Od 4 maja do 24 czerwiec 2020

Kurs obejmuje 16 zajęć po 60 minut.

 

Prowadząca

  • Agata Rozkocha - certyfikowana nauczycielka Junior II

 

Informacje

  • W trakcie kursu praktykujący zapoznają się z pozycjami stojącymi, siadami, skrętami, wygięciami oraz pozycjami odwróconymi. Poznają też warianty zastępcze pozycji, które nie będą dla nich dostępne. Na zajęciach dodatkowo dzeilimy się wiedzą teoretyczną o jodzę.
  • Naszą ideą jest prowadzenie zajęć w kameralnych grupach,co daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość rozwoju. Gdy nie możesz wykonać asany z powodu ograniczeń lub bólu nauczyciel da ci pomoc lub zaproponuje wariant zastępczy, tak by każdy mógł czerpać z zalet praktyki jogi. Nauczyciel jest do twojej dyspozycji także przed i po zajęciach jeśli potrzenujesz konsultacji.
  • Zajęcia można odrobić w innych grupach łagodnych (w miarę wolnych miejsc na sali).
  • Na zajęcia najlepiej przyjść kilka minut wcześniej by zdążyć się przebrać i dopełnić ewentualnych formalności. Przychodząc wcześniej można położyć się w relaksie lub napić herbatki/naparu, który czeka na naszych kursantów.
  • Prosimy o punktualności i wyłączenie telefonów komórkowych to czas dla Ciebie!

 

Kurs przeznaczony jest dla osób rozpoczynających praktykę jogi według metody Iyengara.


 

Jeśli nie możesz przyjść na zapisaną godzinę możesz odrobić w innych zajęciach (w miarę wolnych miejsc na sali) do końca trwania kursu. Kurs ruszy gdy będzie 8 osób chętnych (wpłacona zaliczka).

Ruszamy 4 maja 2020

 

Dodatkowe informacje oraz zapisy:

   

Kurs jogi dla kręgosłupa -online 

Na ratunek plecom ! 

 6 kwietnia do 24 kwietnia 2020

Dla wielu z nas obecny czas jest pełen niepewności i lęku. Wiele osób musiało zmienić dotychczasowy tryb życia zarówno zawodowo jak i prywatnie. Czas spędzony w domu zachęca do siedzącego trybu życia, a siedzący tryb życia często prowadzi do problemów z kręgosłupem.

Szczególnie teraz powinniśmy zadbać o swoje samopoczucie oraz siłę ciała i umysłu. Naszą podporą jest nasz kręgosłup. Zdrowy kręgosłup to zdrowy umysł, a zdrowy umysł to większa motywacja, radość z życia, wewnętrzny spokój.

Na ratunek naszym plecom przychodzi joga dla kręgosłupa. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które odczuwały już wcześniej problemy z kręgosłupem, jak i dla tych, które chcą wzmocnić wewnętrzny szkielet.

***
Kurs jest przeznaczony dla początkujących, więc jeśli nigdy nie miałeś/aś do czynienia z jogą - żaden problem! To wręcz wyjątkowy czas, żeby spokojnie w domowym zaciszu rozpocząć nową przygodę w swoim życiu, a tym samym nabrać sił! Zostań w domu i rozpocznij z nami przygodę z jogą. Kto wie, może stanie się to jeden z ważniejszych elementów w Twoim życiu?

***
Czego potrzebujesz?

Czasu, który wykorzystasz tylko dla siebie, kawałka podłogi, a oprócz tego… Wystarczą podstawowe rzeczy, które każdy z nas ma w domu, czyli: dywan (mata), długi pasek do spodni (pasek do jogi), krzesło, 3 grube koce lub duże ręczniki.

***
Co zyskasz?
9 sesji jogi Iyengara trwających 60 minut/ 3 sesje na tydzień
indywidualną konsultację online z Agatą Rozkochą (15 minut); konsultacja obejmuje takie tematy jak: problemy zdrowotne, jak ćwiczyć, czego unikać.

2 x 20 minutowa sesja pytań i odpowiedzi
materiały dopasowane do Twoich potrzeb
wsparcie doświadczonej i certyfikowanej nauczycielki jogi Iyengara
możliwość wielokrotnego odtwarzania filmików
-porady grupę wsparcia na specjalnie dla Ciebie stworzonej grupie na Facebooku

A oprócz tego…
zdrowy i silne ciało dzięki wzmocnieniu kręgosłupa, nóg i obręczy barkowej
poprawę kondycji
równowagę ciała i umysłu
wzmocnienie odporności i układu oddechowego
motywację do działania
lepsze samopoczucie
wewnętrzny spokój

***

Czas trwania:
Od 6.04 do 24.04.2020 poniedziałki ,środy i piątki o 10.
Zajęcia ruszają w poniedziałek 6.04.2020 o 10.

Prowadząca:
Agata Rozkocha - nauczycielka jogi Iyengara z 15-letnim doświadczeniem, certyfikat Junior Intermediate 2, właścicielka szkoły jogi Yogata w Krakowie, była prezeska Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, regularnie jeździ do Indii i rozwija się jogicznie na warsztatach.

***

Koszt
150 zł za uczestnictwo w naszym kursie

Wpłata na konto Yogata Agata Rozkocha 48 1140 2004 0000 3402 7652 6903 tytułem „kurs online”.  Wyślij proszę potwerdzenie przelewu na biuro@yogata.pl ze zgłoszeniem .Po otrzymaniu potwierdzenia na maila wysyłamy zaproszenie do grupy na Facebooku. Zajęcia odbywają się przez Facebooka.

***
Lokalizacja:
Facebook - specjalnie stworzona zamknięta grupa.

Minimalna ilość uczestników - 10 osób.
Jeśli grupa się nie zbierze zwracamy wpłatę.

Zapraszamy!

Kurs przeznaczony jest dla osób praktykujących jogę według metody Iyengara.

 

Grupa ruszy gdy będzie 10 osób chętnych.

zapisy biuro@yogata.pl lub 570 776 339 ! Zapraszamy!

Ruszamy 6 kwietnia 2020

Dodatkowe informacje oraz zapisy: