Grupa początkująca

Przeznaczona dla absolwentów kursu dla początkujących, która poznali podstawowe asany stojące, siady, wygięcia i odwrócone takie jak Salamba Sarvangasana (świeca) lub dla osób z 2 miesięczną praktyką jogi.


Grupa początkująca +

Dla osób samodzielnie wykonujących pozycję odwrócone i ich warianty, praktykujących co najmniej 6 miesięcy. Zalecana konsultacja z nauczycielem.


Grupa zaawansowana

Dla praktykujących powyżej 2 lata. Zalecana konsultacja z nauczycielem.


Grupa Seniorzy

Łagodne sekwencję dla osób po 60 r.ż. uwzględniające współistniejące schorzenia.


Grupa Kobieca

Dla Pań w trakcie menstruacji, przed "gdy tabliczka czekolady to za mało" lub po "nie mam na nic siły", dla ciężarnych, dla kobiet w okresie menopauzy. Jeśli potrzebujesz zrównoważyć swoje hormony, energię kobiecą i psychikę to grupa dla ciebie. Przyjdź i ćwiczyć z innymi kobietami. Joga jest kobietą!


Joga z elementami terapii

Sekwencje dla osób, które chcą skupić się na wzmacnianiu kręgosłupa, pozbyć się dolegliwości w obszarze dolnych pleców i obręczy barkowej.


Joga terapeutyczna

Nadzorowana przez Ewę Wardzałę nauczycielkę w stopniu Senior 1. Sekwencję są tworzone dla konkretnej osoby z określonym schorzeniem. Należy się zapisać na konsultację przed zajęciami.


Joga Baby

Zajęcia dla Mam które nie mają z kim swoich pociech zostawić lub nie chcą. Maleństwa są obecne na sali. Leżą, czasem ćwiczą razem z mamą. W każdej chwili można dziecko nakarmić, przewinąć, wyjść do chillout roomu lub pohuśtać w hamaku. Sekwencję mają za zadanie pomóc mamie wrócić do pełnej sprawności fizycznej i psychicznej. Będziemy dbać o nadwyrężone plecy, wzmacniać dno miednicy i brzuch oraz otwierać na nowe doświadczenie jakim jest macierzyństwo. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!