Joga poziom 1

Przeznaczona dla absolwentów kursu dla początkujących, która poznali podstawowe asany stojące, siady, wygięcia i odwrócone takie jak Salamba Sarvangasana (świeca) lub dla osób z 5 miesięczną praktyką jogi Iyengara. Znające sekwencję menstruacyjną i znające wykorzystanie podstawowych pomocy.


Joga poziom 2

Dla osób samodzielnie wykonujących pozycję odwrócone i ich warianty, praktykujących co najmniej 2 lata jogę Iyengara.


Joga poziom 3

Dla praktykujących powyżej 3 lata, osób zaawansowanych w praktyce jogi Iyengara i nauczycieli.


Grupa 50 +

Łagodne sekwencję dla osób po 50 r.ż. uwzględniające współistniejące schorzenia.


Grupa ciążowa

Dla Pań w trakcie ciąży po zakończonym 1 trymestrze ciąży,u których ciąża rozwija się prawidłowo i nie przeciwwskazań lekarskich. Prosimy o bezpośredni kontakt z prowadzącą Kamą Watychowicz w celu zapisu na zajęcia.


Joga łagodna dla kręgosłupa

Sekwencje dla osób, które chcą skupić się na wzmacnianiu kręgosłupa, pozbyć się dolegliwości w obszarze dolnych pleców i obręczy barkowej.


Kurs jogi od podstaw

Cykl spotkań dla osób chcąch poznać jogę Iyenagara.


Joga Baby

Zajęcia dla Mam które nie mają z kim swoich pociech zostawić lub nie chcą. Maleństwa są obecne na sali. Leżą, czasem ćwiczą razem z mamą. W każdej chwili można dziecko nakarmić, przewinąć, wyjść do chillout roomu lub pohuśtać w hamaku. Sekwencję mają za zadanie pomóc mamie wrócić do pełnej sprawności fizycznej i psychicznej. Będziemy dbać o nadwyrężone plecy, wzmacniać dno miednicy i brzuch oraz otwierać na nowe doświadczenie jakim jest macierzyństwo. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! 

 Prosimy o bezpośredni kontakt z prowadzącą Kamą Watychowicz w celu zapisu na zajęcia.