Wakacje 2024

Drodzy jogini,

W miesiącu lipcu zajęcia poprowadzą dla Was Aleksandra i Tomek, nastomiast w sierpniu Mona i Karolina.

W terminie od 26.08 do 30.08 planujemy remont i szkoła będzie zamknięta.

Udanych wakacji!

Zespół Yogaty

  


więcej

Poranki w Yogacie

Drodzy Jogini,
👉Ponawiamy zaproszenie na grupę poranną wtorek i czwartek. Na Waszą prośbę zmieniliśmy godzinę na 9.00-10.30. Prosimy o zapisy w panelu klienta na naszej stronie. Żeby zajęcia się odbyły minimalna ilość osób to 3 🤸🧘💪
👉Będzie też Praktyka własna we czwartki 7-8.45.

  


więcej

JOGA PARTY- Festiwal jogi dla dzieci i młodzieży

Wydarzenie JOGA PARTY- Festiwal jogi dla dzieci i młodzieży, współfinansowane jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach projektu "Sportowe Mikrogranty'.

https://www.facebook.com/events/165946109874050

Już 17 września dołącz do JOGA PARTY- wielkiej, radosnej, plenerowej, jogicznej zabawy w Parku Jordana!
Pokażemy Ci, że joga może stać się Twoją ulubioną formą aktywności, drogą do wspaniałego samopoczucia, pomocą w walce z codziennym stresem i napięciem 🙂
Festiwal JOGA PARTY to również doskonała okazja, żeby poznać różne style jogi i poprzez wspólną zabawę i interakcję
z prowadzącymi, poczuć korzyści płynące z ruchu i regularnego dbania o sprawność i kondycję fizyczną.
Zajęcia będą dostosowane do wieku i kondycji uczestników, zarówno dzieci, młodzieży, jak również ich rodziców, dziadków, przyjaciół 🙂 Na zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych!
Festiwal zakończy koncert mis i gongów, który wprowadzi uczestników w stan głębokiego relaksu, usunie zmęczenie, zregeneruje i odświeży umysł i ciało .

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!
HARMONOGRAM WYDARZENIA:
9.50 rozpoczęcie Festiwalu
10.00 joga dla rodziców z dziećmi
11.30 ACRO YOGA
13.00 joga dla młodzieży
14.30 pilates
16.00 joga powięziowa
17.00 koncert mis i gongów z relaksacją
18.15 zakończenie Festiwalu
Zabierzcie ze sobą wygodny strój i matę do jogi. Osoby, które nie posiadają własnej maty, będą miały możliwość wypożyczenia jej na miejscu.

  


więcej

Joga na trawie w Parku Jordana

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa na bezpłatne zajęcia Jogi na trawie w Parku Jordana, w każdy weekend, od 4 czerwca do 25 września 2022!

Joga na trawie to projekt współfinansowany przez Ministerstwo Sportu w ramach programu 'Sport dla wszystkich'. Zabierz ze sobą matę lub ręcznik i dołącz do nas.
Zajęcia będą się odbywały według poniższego harmonogramu, będą prowadzone w grupach sklasyfikowanych ze względu na wiek i specyfikę możliwych do wykonania ćwiczeń: seniorzy, dorośli, rodziny z dziećmi.

Sobota: 

10:00 – 10:45 seniorzy

11:00 – 11:45 dorośli

Niedziela: 

10:00 – 10:45 dorośli
11:00 – 11:45 rodziny z dziećmi

 


 

Spotykamy się przez budynkiem Organic Coffee, 10 minut przed startem każdych zajęć!
Sesje, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli jogi w metodzie Iyengara, będą miały na celu wsparcie odporności fizycznej i psychicznej uczestników, redukcje wad postawy młodzieży i osób dorosłych, łagodne wprowadzenie aktywności w życie osób starszych.

Wszystkie zajęcia dostosowane będą do możliwości uczestników!

Sceneria Parku Jordana będzie niezwykle sprzyjająca aktywizacji całych rodzin i promocji zdrowego stylu życia, wzmocni system immunologiczny.Praktyka jogi, poprzez łagodny, zrównoważony ruch, poprawia postawę ciała, uelastycznia, wzmacnia i dotlenia mięsnie i stawy, zwiększa mobilność, redukuje sztywność i ból we wszystkich odcinkach kręgosłupa. Synchronizacja ćwiczeń fizycznych z oddechem reguluje gospodarkę hormonalną organizmu oraz układ krążenia. Systematyczna praktyka jogi zapewnia lepsze dotlenienie wszystkich komórek ciała i umożliwia utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi. Ćwiczenia oddechowe i nauka koncentracji w asanach pozwalają na skuteczną redukcję stresu orazuczą radzenia sobie z nim w codziennym życiu.

Zaplanuj lato w mieście razem z nami i dołącz do wspólnej praktyki jogi na trawie!

  


więcej